استعلام قیمت سایت

با ثبت مشخصات کامل وب سایت به همراه جزییات آن در ایمیل یا تلگرام سایت تهران می توانید قیمت طراحی سایت را دقیق تر محاسبه کنید. از آن جایی که محاسبه هزینه طراحی سایت کاری پیچیده است بهترین وسیله برای محاسبه آن استفاده از کاربر و اپراتور است تا پاسخگوی شما باشد.

برای آشنایی بیشتر به طور خلاصه وبسایت ها به انواع زیر تقسیم می شوند. نوع وبسایت درخواستی به همراه جزییات آن را به آیدی تلگرام  سایت تهران مراجعه کنید.

استغلام قیمت طراحی سایت

وب سایت آماده

سایت شرکتی

هزینه وبسایت شرکتی آماده از ۳۰۰ هزار تومان برای ۶ ماه الی ۲ میلیون تومان متغیر است. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت شرکتی می توانید جزییات وب سایت درخواستی را به آیدی تلگرام ارسال کنید و یا به صفحه هزینه طراحی سایت مراجعه کنید.

سایت فروشگاهی

وب سایت های فروشگاهی آماده به دو نوع تقسیم می شود.

ساخت سایت تمام فروشگاهی

وب سایتی که مثل دیجیکالا و بامیلو فروشگاه است و چیز دیگری غیر از فروشگاه به همراه اطلاعات محصولات ندارد.

قیمت طراحی این نوع سایت نیز از ۳۰۰ هزار تومان شروع می شود و تا ۳ میلون تومان متغیر است برای دیدن جزییات وب سایت درخواستی به آیدی تلگرام مراجعه کنید و یا به صفحه هزینه طراحی سایت مراجعه کنید.

 سایت فروشگاهی شرکتی

طراحی فروشگاه و وب سایت شرکتی در یک سایت به دلیل پیچیدگی بیشتر کمی طولانی تر است اما جالب توجه این که قیمت طراحی سایت تهران تغییر چندانی نمی کند و همانند دیگر سایت ها با ارزان ترین نرخ ممکن خدمات طراحی سایت به شما داده می شود.

طراحی وب سایت شخصی

ارزان ترین نوع سایت وب سایت شخصی است که استعلام قیمت آن از طریق آیدی تلگرام تفاوت چندانی با نرخ مصوب ۳۰۰ هزرا تومان ندارد. برای اطلاع از هزینه ها و انواع سفارشات به صفحه سفارش طراحی سایت مراجعه کنید.

 سایت سفارشی

وب سایت های سفارشی بر اساس میزان تخصصی بودن و کارکرد آن قیمت های متفاوتی دارند. معمولی ترین این وبسایت ها از قیمت های ۹۰۰ هزار تومان شروع می شود.

طراحی سایت تخصصی

وب سایت های تخصصی با قیمت حدودی ۹۰۰ هزار تومان برای کسب و کار های اینترنتی و سایت های خدماتی استفاده می شود.

برای مثال سایت دیوار یک وب سایت تخصصی در حوزه کسب و کار وب است و تفاوت زیادی با سایت شرکتی یا فروشگاهی دارد و از استاندارد خاصی تبعیت نمی کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *