طراحی اپلیکیشن موبایل

ساخت اپلیکیشن موبایل حرفه ای  با قیمت شرکتی به صورت پروژه ای و کارمند روزمزد قراردادی تمامی پلت فرم های گوشی های هوشمند اندروید و ios شرکت سامسونگ ، هوآوی و اپل را طراحی کرده و با اتصال این اپلیکیشن ها به وب سایت های ساخته شده شما را یاری می کند. گفتنی است که این اپلیکیسن ها در سه نسخه آلفا ، بتا و نسخه نهایی طراحی می شوند تا بهترین عملکرد را در طراحی اپلیکیشن موبایل  داشته باشند.

طراحی اپلیکیشن اندروید

مزیت طراحی اپلیکیشن برای سایت چیست ؟

تفاوت اصلی در نحوه تعامل با مشتری است. برای مثال اگر فردی به وسیله موتور جست و جوی گوگل به وب سایت شما وارد شود و از خدمات شما خوشش بیاید و بخواهد شما را همیشه در گوشی داشته باشد چند را بیشتر ندارد :

  • حفظ کردن نام سایت شما
  • ذخیره کردن نام سایت در مورد علاقه ها ی مرورگر
  • نصب اپلیکیشن سایت

دو مورد اولی کلا خیلی کم اتفاق می افتند و کم تر کسی اسم سایتی را به یاد می آورد و حتی حوصله چک کردن سایت های بوک مارک کرده می رود پس بهترین راه داشتن یک اپلیکیشن است تا با سرعت بیشتر و بهینه تر وارد موبایل مخاطبان سایت و شرکت شوید. اما یک اتفاق بهتر هم می افتد :

اگر در موبایل بازدید کنندگان یا مشتریان راه یابید می توانید آن ها را به مشتریان دائمی تبدیل کنید زیرا با قابلیت های نوتیفیکیشن و تبلیغاتی می توانید دقیقا خواسته های بازدید کنندگان را با توجه به سلیقه آن ها منتشر کنید. حتی در صورتی که به هر دلیلی رقبای شما در موتور های جست و جوی گوگل از شما بالاتر بیایند می توانید هنوز مشتریان قدیمی را حفظ کنید تا بیزینس و شرکت شما وابسطه تنها به نتایج گوگل نباشد

قیمت ساخت اپلیکیشن

app ها با توجه به کارایی و پلتفرم ها طبقه بندی قیمتی می شوند. برای مثال ساخت اپ های اندروید ارزان تر از ios است.

طراحی اپ فرایند های مختلفی دارد اما اگر بخواهیم این اپلیکیشن های مبایل را به سه رنج قیمت تقسیم کنیم می توانیم سه گروه زیر را بررسی کنیم:

گروه اول اپلیکیشن ارزان :

این اپلیکیشن ها تنها ارتباط بین سایت و موبایل مخاطبان است و بازدید کنندگان می توانند اطلاعات موجود در سایت را از طریق اپلیکیشن مشاهده کنند و ارتباط بین سایت ساخته شده و موبایل برای همیشه برقرار می شود البته این اپلیکیشن ها اطلاعات مفیدی از کاربران سایت در اختیار صاحب سایت می گذارد.

گروه دوم اپلیکیشن سفارشی :

این نوع از اپ های اندروید و ios دارای نه تنها ارتباط بین سایت و موبایل است بلکه امکانات خاصی نیز با توجه به درخواست مدیرات سایت و سفارش دهندگان شرکت ها دارد. مثلا شما می توانید منوها و امکاناتی در اپلیکیشن بگذارید که به هیج وجه در سایت امکان پذیر نیست. برای مثال اپلیکیشن ها می توانند از لیست مخاطبین موبایل برای تبلیغ و یا پیشنهاد سفارش استفاده کنند یا حتی یک اپلیکیشن می تواند با بررسی نیاز های کاربران یا حتی موقعیت های جغرافیایی آن ها نوتیفیکیشن های مربوط به آن فرد یا مکان را برایش ارسال کند اصولا این اپ ها ۱ الی ۴ ماه زمان می برد.

قیمت طراحی اپلیکیشن سفارشی

گروه سوم اپ های حرفه ای

این نوع از اپلیکیشن ها کاملا حرفه ای هستند و نه تنها ورژن آلفا ، بتا و نسخه نهایی دارند بلکه نیاز به ورژن ها و به روزرسانی از گوگل استور و مارکت های نصب اپلیکیشن مثل بازار و اول مارکت دارند تا همیشه بهترین و بهینه ترین کد ها و قالب های برنامه را داشته باشند. این نوع از اپلیکیشن ها همانند اپ تپسی و اسنپ توابع بسیاری برای محاسبه و برنامه نویسی دارد و نیازمند چند ماه کار مداوم است. این اپ ها بیشتر در حوزه های خارج از طراحی سایت کاربرد دارد و حتی می توان بازی ها و نرم افزار های بانکی را در این گروه آورد.

قیمت طراحی اپلیکیشن بسیار متغیر است اما لیست قیمت app ها به صورت حدودی در زیر آمده :

 

انواع اپلیکیشنمشخصاتحداقل قیمتحداکثر قیمت
ارزان ساده اتصال به سایت – سیستم آماری – ارسال نوتیفیکیشت – نصب از مارکت ها – تک زبانه – پلت فرم اندروید یا ios۹۵۰ هزار تومان۵ میلیون تومان
اپلیکیشن سفارشی اتصال به سایت – سیستم آماری – ارسال نوتیفیکیشت – نصب از مارکت ها – تک زبانه – پلت فرم اندروید یا ios
+ سفارشات شما
۲ میلیون  تومان۳۰ میلیون تومان
اپلیکیشن حرفه ایاتصال به سایت – سیستم آماری – ارسال نوتیفیکیشت – نصب از مارکت ها – تک زبانه – پلت فرم اندروید یا ios
+ سفارشات شما + توابع پیچیده + نسخه های اپدیت
۹ میلیون تومان۲۵۰ میلیون تومان

 

4 دیدگاه در “طراحی اپلیکیشن موبایل

  • آخه من یک اپلیکیشن برای کار های معمولی و خیلیی خیلیی ساده لازم دارم. مثلا یک سری متن معمولی از کل عملکرد وبسایت مثل آمار بازدید و … به من بده زیاد چیز خاصی نمی خواهم. قیمت این هم همان تعرفه بالاست یا فرق دارد

    • لطفا فرم مخصوصی که به ایمیل شما ارسال شد را پر کنید تا اعلام هزینه و زمان تحویل ارسال شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *