قیمت طراحی سایت ارزان

قیمت سایت چنده؟ برای خرید سایت و ساخت آن چقدر باید هزینه کرد؟ قیمت سایت فروشگاهی و یا سایت شرکتی چند است؟ قیمت طراحی سایت ارزان ؟ ! برای دانستن جواب این سوالات شما را به خواندن این مقاله که به قیمت طراحی و قیمت ساخت سایت با امکانات مختلف می پردازد توجه کنید :

در جدول زیر به صورت لیست قیمت طراحی سایت مشخصات سه حالت را گذاشتم:

جدول قیمت طراحی سایت

پلان ساده ایران

پلان استاندارد ایران

پلان پیشرفته ایران

قیمت ساخت + ۱ سال اعتبار۲۷۰,۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

۵۷۶,۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

۱,۶۲۰,۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

هزینه تمدید ۱ ساله۱۸۰,۰۰۰ تومان

تمدید

۲۴۰,۰۰۰ تومان

تمدید

۳۰۰,۰۰۰ تومان

تمدید

هاستلینوکس ایرانلینوکس ایرانلینوکس ایران
هارددرایو SSD سری PRO سامسونگدرایو SSD سری PRO سامسونگدرایو SSD سری PRO سامسونگ
رمنسل جدید DDR4نسل جدید DDR4نسل جدید DDR4
سرورLitespeed EnterpriseLitespeed EnterpriseLitespeed Enterprise
لینوکسابری ( cloudlinux )ابری ( cloudlinux )ابری ( cloudlinux )
نسخه PHP5.5 ، 5.6 و نسخه سریع 7.05.5 ، 5.6 و نسخه سریع 7.05.5 ، 5.6 و نسخه سریع 7.0
دیتاسنترپارس آنلاینپارس آنلاینپارس آنلاین
فضا هاست (SSD PRO)1024 مگابایت5120 مگابایت10480 مگابایت
پهنای باند ماهیانه40 گیگابایت60 گیگابایت۷۰ گیگابایت
امکتن ارتقا پهنای بانددارددارددارد
پست الکترونیک اختصاصینا محدودنا محدودنا محدود
تعداد بانک اطلاعاتینامحدودنامحدودنامحدود
تعداد پارک دامیننامحدودنامحدودنامحدود
addon domain۱۱۱
تعداد کل دامنه قابل اتصال۲۲۲
تعداد صفحه هانا محدودنا محدودنا محدود
تعداد نوشته هانا محدودنا محدودنا محدود
آمار بازدیدکنندگانسیستم پیشرفته گوگل آنالیزسیستم پیشرفته گوگل آنالیزسیستم پیشرفته گوگل آنالیز
قابلیت ارتقای سایتدارددارددارد
عضویت کاربراندارددارددارد
پرداخت آنلاینندارددارد ( زرین پال / بانکی )دارد ( سیستم بانکی + … )
دوره آموزشی ویدیویی رایگاندارددارددارد
ایجاد گالری تصاویردارددارددارد
آپلود ویدیودارددارددارد
ایجاد فرم دریافت اطلاعاتنا محدودنا محدودنا محدود
اتصال فرم به درگاه پرداخت آنلایننداردندارددارد
فرم تماس با مادارددارددارد
ایجاد برچسب برای نوشته‌هانا محدودنا محدودنا محدود
دریافت دیدگاه و نظراتپیشرفتهپیشرفتهپیشرفته
پاسخ به نظراتدارددارددارد
ویرایش دیدگاه هادارددارددارد
فروشگاه سازندارددارددارد
مدیریت پرداخت‌های کاربرانندارددارددارد
تعریف کوپن تخفیفندارددارددارد
تعریف هزینه حمل و نقلندارددارددارد
تعریف مالیات بر ارزش افزودهنداردندارددارد
اتصال به موتور گوگلبلهبلهبله
اتصال به ایمیل از طریق smtp pop3اتصال به gmail , …اتصال به gmail , …اتصال به gmail , …
ایجاد ROBOTS.TXTبلهبلهبله
تغییر لوگو و faviconدارددارددارد
تغیر ظاهر سایتدارددارددارد
سئو سایتseo yoastseo yoast premiumseo yoast premium
نقشه سایتpost-page-tag-category-Authorpost-page-tag-category-Author-product-product category-Video-post-page-tag-category-Author-product-product category-Video-
درگاه بانکینداردزرین‌پالزرین‌پالملتسامان – پارسیان – پاسارگاد – پی – حسابیت – ایران کیش – ارزی
قابلیت تغییر قالبدارد ( پشتیبان فنی ندارد )دارد دارد
خبرنامهندارددارددارد
دسترسی به روزرسانی سایتکاملا آزادکاملا آزادکاملا آزاد
دامنه های بین المللیorg – biz – site – com – netorg – biz – site – com – netorg – biz – site – com – net
با انتخاب دامنه irهدیه تبلیغات سایتهدیه تبلیغات سایتهدیه تبلیغات سایت
هزینه ساخت + ۶ ماه اعتبار۱۸۰,۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

۴۲۰,۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

هزینه تمدید اعتبار ۶ ماهه۱۲۰,۰۰۰ تومان

تمدید

۱۸۰,۰۰۰ تومان

تمدید

۲۴۰,۰۰۰ تومان

تمدید

هزینه ساخت + ۱ سال اعتبار۱۶۲,۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

۵۷۶,۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

۱,۶۲۰,۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

هزینه تمدید ۱ ساله۱۸۰,۰۰۰ تومان

تمدید

۲۴۰,۰۰۰ تومان

تمدید

۳۰۰,۰۰۰ تومان

تمدید

 

لطفا از جدول بالا طرح مناسب با سایت متناسب با نیاز خود را خریداری کنید و یا برای اطلاعات بیشتر به ادامه راهنمایی در لیست زیر مراجعه کنید.

 

در لیست زیر بعضی از امکانات تکمیلی هر پلان را بر اساس میزان حرفه ای بودن بیان کرده ایم.

پلن های انتخاب سایتمشخصات
ارزان ساده ir دامنه ir – نصب سیستم گوگل وبمستر – نصب سیستم آمارگیر گوگل –
دارای قابلیت آپدیت کردن – قابل تبدیل به سایت حرفه ای –
بارگذاری ویدیو و عکس – سایت خام – آمار بازدید متوسط
معمولی استاندارد irدامنه ir  – نصب سیستم گوگل وبمستر – نصب سیستم آمارگیر گوگل –
دارای قابلیت آپدیت کردن – قابل تبدیل به سایت حرفه ای – بارگذاری ویدیو و عکس – بک آپ گیری منظم – ssl رایگان – نصب افزونه امنیت سایت – قابل نصب فروشگاه آنلاین – دارای قالب های رایگان – سیستم مدیریت نظرات – قابلیت تعریف نویسنده و ویرایشگر – ایمیل دامنه انتخابی – قابل اتصال به اینستاگرام توییتر و فیسبوک – تبلیغ گوگل
معمولی استاندارد comدامنه com net  – نصب سیستم گوگل وبمستر – نصب سیستم آمارگیر گوگل – دارای قابلیت آپدیت کردن – قابل تبدیل به سایت حرفه ای -بارگذاری ویدیو و عکس – بک آپ گیری منظم – ssl رایگان – نصب افزونه امنیت سایت – قابل نصب فروشگاه آنلاین – دارای قالب های رایگان – سیستم مدیریت نظرات – قابلیت تعریف نویسنده و ویرایشگر – ایمیل دامنه انتخابی – قابل اتصال به اینستاگرام توییتر و فیسبوک – تبلیغ گوگل
حرفه‌ای پیشرفته irدامنه  ir  – نصب سیستم گوگل وبمستر – نصب سیستم آمارگیر گوگل – دارای قابلیت آپدیت کردن – قابل تبدیل به سایت حرفه ای – بارگذاری ویدیو و عکس – بک آپ گیری منظم – ssl رایگان – نصب افزونه امنیت سایت – قابل نصب فروشگاه آنلاین – دارای قالب های رایگان – سیستم مدیریت نظرات – قابلیت تعریف نویسنده و ویرایشگر – ایمیل دامنه انتخابی – قابل اتصال به اینستاگرام توییتر و فیسبوک – فضای بیشتر برای آپلود دانلود و قابل استفاده تعداد بازدید روزانه بیش از ۳۰۰۰ مخاطب – ساخت بکلینگ – بهینه سازی شکل ظاهر سایت – اضافه کردن قابلیت های خاص سایت – بالا آمدن در نتایج معمولی گوگل – قابلیت داشتن چندین تم مختلف در سایت – دارای سیستم شبکه و وبلاگ دهی – ویرایش قالب به درخواست مشتری – سرویس مشاوره محتوا سازی
حرفه‌ای پیشرفته
com
دامنه  com net  – نصب سیستم گوگل وبمستر – نصب سیستم آمارگیر گوگل – دارای قابلیت آپدیت کردن – قابل تبدیل به سایت حرفه ای – بارگذاری ویدیو و عکس – بک آپ گیری منظم – ssl رایگان – نصب افزونه امنیت سایت – قابل نصب فروشگاه آنلاین – دارای قالب های رایگان – سیستم مدیریت نظرات – قابلیت تعریف نویسنده و ویرایشگر – ایمیل دامنه انتخابی – قابل اتصال به اینستاگرام توییتر و فیسبوک – فضای بیشتر برای آپلود دانلود و قابل استفاده تعداد بازدید روزانه بیش از ۳۰۰۰ مخاطب – ساخت بکلینگ – بهینه سازی شکل ظاهر سایت – اضافه کردن قابلیت های خاص سایت – بالا آمدن در نتایج معمولی گوگل – قابلیت داشتن چندین تم مختلف در سایت – دارای سیستم شبکه و وبلاگ دهی – ویرایش قالب به درخواست مشتری – سرویس مشاوره محتوا سازی – تبلیغات google AD – سرویس های تبلیغاتی کلیکی – سرویس های تبلیغاتی لینک سازی

طراحی سایت با قیمت ارزان

برای داشتن سایت ارزان قیمت خیلی ها از ترس کیفیت کم و یا اتلاف هزینه شروع به دوری از این سایت های ارزان میکنند در حالی که بعضی از سایت های گران قیمت را می خرنند و کیفیت کم تری نسبت به همان وبسایت ارزان قیمت دارند. پس ملاک تشخیص همان نحوه کدنویسی و امکانات سایت است نه قیمت آن. این سایت ها مناسب افرادی است که شرکت دارند و می خواهند برای مشتریان فعلی و یا مشتریان جدید یک پل ارتباطی برای معرفی خدمات و محصولات و یا قیمت محصولات خود داشته باشند. در این نوع مدل برای شرکت هایی که می خواهند روی کلمات کم ترشناخته شده مثل اسم شرکت خود و یا اسم خدمات خود بالا بیایند بسیار بسیار مناسب است . هزینه این سایتها چیزی حدود 100 هزار تومان الی 1 میلیون تومان قابل تغییر است.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

برای داشتن سایت فروشگاهی کار یکم متفاوت می شود. اگر می خواهید سایت با قیمت ارزان داشته باشید چیزی حدود 800 هزار تومان الی 10 میلیون تومان قیمت متفاوت دارد که بر اساس امکانات آن متغیر است. اگر دنبال سایت فروشگاهی با امکانات متوسط تر هستید قیمت سایت حدود 5 میلیون الی 20 میلیون متغیر می شود.

قیمت سایت شرکتی

برای طراحی وب سایت شرکتی و تمدید آن باید قیمت های جداگانه ای در نظر گرفت. چیزی که شاید بقیه شرکت ها در اول کار به آن اشاره نمی کنند. تمام سایت ها دو قسمت هزینه دارند.

 1. طراحی سایت

 2. شارژ سالانه

هزینه تمام شده سایت شرکتی

هزینه طراحی ۱ بار پرداخت می شود اما هزینه شارژ سالانه در هر سال . شرکت سایت تهران فقط هزینه طراحی را دریافت می کند اما تا ۱ سال شارژ نیز به حساب شما می افزاید و بعد از ۱ سال ، شما هیچ مبلغی به سایت تهران پرداخت نمی کنید

سایت های شرکتی از بهترین سایت های موجود هستند زیرا هم فروشگاه دارند و هم به معرفی محصولات شما در فروشگاه خود می پردازد. برای قیمت شرکتی کمی متفاوت است و بسیار تغییر پذیر اما برای داشتن سایتی شرکتی با قیمت متوسط از 500 هزار تومان الی 40 میلیون تومان ممکن است اختلاف قیمت داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت شرکتی با ما تماس بگیرید.

هزینه تمام شده سایت شرکتی

هزینه طراحی ۱ بار پرداخت می شود اما هزینه شارژ سالانه در هر سال . شرکت سایت تهران فقط هزینه طراحی را دریافت می کند اما تا ۱ سال شارژ نیز به حساب شما می افزاید و بعد از ۱ سال ، شما هیچ مبلغی به سایت تهران پرداخت نمی کنید ( برخلاف شرکت های سایت ساز دیگر که سال بعد باید بیشتر از حد هزینه کنید و سود این شرکت ها از سال بعدی شماست ) در این جا به سایت شرکت خدمات دهنده هاست خود مراجعه می کنید و به هیچ کس در سال دیگر وابسطه نیستید .

طراحی  و قیمت گذاری

با تمام این صحبت ها به زیان ساده می توان گفت که طراحی قیمت جداگانه ای از خود سایت دارد اما شرکت طراحی سایت تهران و سایر شرکت ها بگرفتن هزینه سایت اکتفا کرده و طراحی سایت را به صورت مورد دلخواه مشتری انجام می دهند.
طراحی قیمت زیباسازی است که به طراحان و دنش آموختگان رشته طراحی تعلق می گیرد در صورتی که می خواهید سایت خود را بسیار خلاقانه زیبا سازی کنید می توانید از طراحان حرفه ای ما با قیمت ارزان تر از سایر شرکت ها استفاده کنید.

استعلام قیمت طراحی سایت آماده

با ثبت مشخصات کامل وب سایت به همراه جزییات آن در ایمیل یا تلگرام سایت تهران می توانید قیمت طراحی سایت را دقیق تر محاسبه کنید. از آن جایی که محاسبه هزینه طراحی سایت کاری پیچیده است بهترین وسیله برای محاسبه آن استفاده از کاربر و اپراتور است تا پاسخگوی شما باشد. برای استعلام هزینه و اطلاعات  بیشتر سایت آماده  وبسایت ها به قسمت استعلام قیمت مراجعه کنید .

 

قیمت طراحی سایت در تبریز

شرکت طراحی سایت تهران در آذربایجان شرقی و غربی خدمات سایت و سئو ارزان داده می شود. در قسمت زیر به جدول قیمت طراحی سایت فروشگاهی توجه کنید. در صورتی که می خواهید اطلاعت بیشتر در مورد طراحی سایت اینترنتی با وردپرس پیدا کنید به صفحه آموزش طراحی سایت با وردپرس مراجعه کنید.

سایت شرکتی را می توان به استاندارد بودن و دادن اطلاعات به کاربران اینترنت شناخت. این سایت باید از بخش های زیر تشکیل شود :

 • صفحه اصلی
  • خدمات
  • خدمات پس از فروش
  • تماس با ما
  • نقشه سایت
  • مقاله ها
  • اخبار شرکت
  • خبرنامه

البته این استاندارد مختص شرکت های واقع در تبریز نیست و تمامی شرکت های طرحی سایت اینترنت به این صورت عمل می کنند. البته اینترنت به قدری وسیع است که تعداد بسیار زیادی وب سایت شرکتی در ایران وجود دارد که قابلیت هایی فراتر دارند.

 • بررسی قیمت سایت
  • محاسبه قیمت سایت
   • بررسی قیمت سایت
   • سنجش ارزش سایت
    • ارزش تقریبی سایت
    • ارزش سایت شما
    • ارزش دامین
    • قیمت گذاری سایت های اینترنتی
     • بررسی قیمت سایت
     • سنجش ارزش سایت
     • محاسبه قیمت سایت
     • ارزش تقریبی سایت
     • ارزش دامین
     • ارزشگذاری سایت
     • سایت شما چقدر قیمت دارد
     • قیمت تقریبی سایت
      • لیست قیمت طراحی سایت
      • جدول قیمت طراحی سایت
      • هزینه راه اندازی سایت چقدر است
      • ریز قیمت طراحی سایت
      • قیمت طراحی سایت تهران
       • برآورد هزینه طراحی سایت
       • جدول قیمت طراحی سایت
       • تعرفه طراحی سایت وردپرس
       • استعلام قیمت طراحی سایت
       • محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس
       • هزینه طراحی وبلاگ
       • قیمت طراحی سایت با php
       • قیمت طراحی سایت پزشکی
      • برآورد هزینه طراحی سایت
      • قیمت طراحی سایت بیمه
      • طراحی سایت فروش بیمه
       • نمونه طراحی سایت بیمه
       • طراحی سایت بیمه آنلاین
       • طراحی سایت بیمه یار
       • هزینه طراحی سایت حرفه ای
       • تعرفه طراحی سایت وردپرس
       • طراح سایت بیمه بازار
       • جدول قیمت طراحی سایت
      • قیمت پشتیبانی سایت وردپرس
    • رتبه الکسا سایت من
    • تحلیل دامنه سایت
    • ارزشگذاری سایت
    • بررسی رتبه سایت در گوگل
   • ارزش تقریبی سایت
   • محاسبه قیمت دامنه
   • محاسبه آنلاین قیمت
   • محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس
   • براورد هزینه سایت
   • تحلیل دامنه سایت
  • ارزش تقریبی سایت
  • سنجش ارزش سایت
  • محاسبه قیمت دامنه
  • قیمت گذاری سایت های اینترنتی
  • محاسبه آنلاین قیمت
  • تحلیل دامنه سایت
  • قیمت تقریبی سایت
 • جدول قیمت طراحی سایت
 • قیمت طراحی سایت تهران
 • هزینه طراحی سایت حرفه ای

تعرفه طراحی سایت وردپرس

 • جدول قیمت طراحی سایت
 • استعلام قیمت طراحی سایت
 • قیمت طراحی سایت تهران
 • قیمت طراحی سایت با php
 • محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس
 • هزینه طراحی وبلاگ
 • قیمت طراحی سایت پزشکی
 • تعرفه طراحی سایت وردپرس
 • قیمت فروش سایت
 • ریز قیمت طراحی سایت
 • هزینه طراحی وبلاگ

 

 

 

6 دیدگاه در “قیمت طراحی سایت ارزان

 • لطفا قیمت سایت با مشخصات زیر را برای من ارسال کنید :
  فروشگاه با پرداخت آنلاین ( بدون نیاز به گرفتن مجوز و مالیات)
  ساخت ربات هوشمند شناسایی ربات از انسان و نمایش محتوای متفاوت
  هوشمند سازی سایت برای نمایش پر فروش ترین و پر بازدید ترین نتایج
  دارای ربات امنیتی جهت جلوگیری از ورود اسپم ها
  دارای منو هوشمند جهت پرداخت محصولات دانلودی مثل بروشور و کاتالوگ و ویدیو
  منو زیبا و عکس و نوشته های متناسب
  لطفا قیمت ساخت را به ایمیل من ارسال کنید. با تشکر از شما

 • لطفا قیمت سایت با مشخصات زیر را برای من ارسال کنید :
  فروشگاه با پرداخت آنلاین ( بدون نیاز به گرفتن مجوز و مالیات)
  ساخت ربات هوشمند شناسایی ربات از انسان و نمایش محتوای متفاوت
  هوشمند سازی سایت برای نمایش پر فروش ترین و پر بازدید ترین نتایج
  دارای ربات امنیتی جهت جلوگیری از ورود اسپم ها
  قابلیت عضو گیری و عضو ویژه گیری
  دارای منو هوشمند جهت استفاده اعضا ویژه
  منو زیبا و عکس و نوشته های متناسب
  امکان فروش کالاهای دست دوم و به اشتراک گذاشتن کالاهای اعضا ویژه
  لطفا قیمت ساخت را به ایمیل من ارسال کنید. با تشکر از شما

 • لطفا قیمت سایت با مشخصات زیر را برای من ارسال کنید :
  فروشگاه با پرداخت آنلاین ( بدون نیاز به گرفتن مجوز و مالیات)
  ساخت ربات هوشمند شناسایی ربات از انسان و نمایش محتوای متفاوت
  هوشمند سازی سایت برای نمایش پر فروش ترین و پر بازدید ترین نتایج
  دارای ربات امنیتی جهت جلوگیری از ورود اسپم ها
  دارای منو هوشمند جهت پرداخت محصولات دانلودی مثل فایل و…
  منو زیبا و عکس و نوشته های متناسب
  لطفا قیمت ساخت را به ایمیل من ارسال کنید. با تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *