سئو سایت در تهران

seo چیست ؟ آموزش سئو و بهینه سازی رتبه در صفحه اول گوگل و ارتباط وب سایت با موتور های جست و جوی وب مخصوصا گوگل را سئو سایت می گویند. سئو سایت تهران با بهینه سازی سایت و تغییر کد های java script – css – html و بالا بردن سرعت بارگزاری سایت ، رتبه وب سایت را در صفحات برتر و حتی اول گوگل می رساند.

سئو سایت تهران در گوگل

سئو سایت

سئو یا به انگلیسی (SEO) مخفف بهینه سازی موتور جست و جو است یعنی همان ارتباط بهتر سایت با گوگل.

افزایش بازدید سایت تضمینی با سئو سایت در تهران به صورت حرفه ای و ارزان . برای سفارش بهینه سازی سایت تهران با شرکت طراحی سایت تماس بگیرید و به با کم ترین تعرفه وب سایت حرفه ای و سئو شده تحویل بگیرید.

سئو سایت در تهران

شرکت سایت تهران با دادن خدمات سئو در تهران شروع به بهینه سازی و افزایش کلیک در موتور های جست و جو کرده. برای آشنایی بیشتر با اصول طراحی سایت و سفارش ساخت سایت جدید به طراحی سایت تهران بروید و از تعرفه های  ارزان قیمت آن استفاده کنید

اصول بهینه سازی سئو

بهینه سازی سایت ها بر اساس مشخصات فراوانی است تا یک سایت حرفه ای و قابل استفاده برای افزایش بازدید داشته باشید. بهینه سازی و سئو با هم در سایت انجام می گیرد برای اطلاعات بیشتر یه طراحی سایت تخصصی مراجعه کنید .

افزایش سرعت سایت

سرعت بالا آمدن و بارگزاری وب سایت تاثیر بسیاری بر روی سئو سایت دارد. سایت تهران با ابزار های مختلفی مانند
PageSpeed Insights ( که ابزار تست سرعت گوگل است )و یا  GTmetrix که ( تست سرعت و سئو سایت را انجام میدهد )
استفاده می کند و شروع به افزایش سرعت سایت و بهینه سازی فایل ها ی css و java script می نماید

ثبت سایت در گوگل وبمستر

به دنیای گوگل وبمستر راه پیدا خواهید کرد. در این حساب تمامی فعالیت ها و جست و جو های مرتبط با وب سایت کنترل می شود. بخش بزرگی از سئو وب سایت تهران در این قسمت انجام می شود. Google Webmasters بخش های مختلفی برای نظارت و کنترل عملکرد وب سایت در موتور جست و جوی گوگل دارد. تمامی فعالیت های سئو تهران این بخش از کار را پوشش می دهد.

بخش های SEO در گوگل وبمسترز

google webmaster

ایجاد نقشه سایت

نقشه سایت یا همان site map اطلاع دهنده محتوای جدید و قدیمی و کل ساختار سایت به گوگل است ، با ارسال هر مقاله و محصول به سایت این بخش اطلاعات آدرس و تاریخ انتشار را به گوگل اطلاع می دهد و ربات های گوگل که به ربات های خزنده معروف هستند وب سایت را fetch می کنند و در نتیجه در کم ترین زمان ممکن مقاله سایت در نتایج گوگل قرار می گیرد.

لینک سازی داخلی

بهینه سازی لینک های داخل سایت توسط متخصص های سئو و مدیریت و نظارت بر لینک های خراب شده با مدیریت گوگل وبمسترز تولز. لینک بیلدینگ در رتبه و شناخت سایت توسط گوگل بسیار مهم است که باید توسط سئوکار حرفه ای انجام شود.

لینک سازی خارجی ( لینک بیلدینگ )

ساخت Link خارجی که معروف به لینک بیلدینگ هست از اولین معیار های گوگل جهت تشخیص اعتبار سایت سئو است. ایجاد لینک سازی در تهران با قیمت های مختلف انجام می شود. سئو سایت تهران با کمک تبلیغات و انتشار ریپورتاژ های قوی و حرفه ای به بالا بردن رتبه سایت کمک می کند. برای نمونه می توانید به صفحه بک لینک رایگان تهران بروید و لینک های رایگان را با بک لینک قوی مقایسه کنید.

پکیج سئو سایت تهران

سایت تهران پکیج سئو تضمینی با ارزان ترین قیمت ارائه می کند. به غیر از کار های ذکر شده در بالا می توان به بهینه سازی محتوا ی وبلاگ و محصولات + سئو ارزان + ارتقاء سطح کیفی سایت + خدمات لینک سازی + خدمات ثبت ریپورتاژ ارزان + بهینه سازی موتور جست و جوی گوگل + ایجاد کد های اسکیما + ساخت سیستم مدیریت هوشمند محتوا اشاره کرد.

برای شروع سئو وب سایت با تلگرام یا ایمیل ما تماس بگیرید

هزینه سئو سایت

قیمت سئو سایت در تهران از ۵۰۰ هزار تومان تضمینی برای سایت هایی که می خواهند رتبه بهتری به صورت تدریجی و همیشگی کسب کنند اختصاص می یابد. سئو تهران با ایجاد بستر افزایش تدریجی رتبه وب سایت آن را برای گوگل با ثبات تر می کند . اگر هنوز وب سایت طراحی نکرده اید برای دیدن جدول قیمت ها به بخش تعرفه طراحی سایت سر بزنید.

تاثیر محتوا بر سئو سایت

نوشتن منظم محتوای ساختار یافته تاثیر بسیاری بر ارزش وب سایت دارد. با بهینه سازی ساختار و سرعت سایت تمام فاکتور های سئو آماده است تا با نوشتن مقالات در وبلاگ ها و ایجاد محصولات جدید توسط نویسنده های محتوا ، رتبه وب سایت افزایش یابد. با استخدام محتوا نویس می توان به صورت منظم در ساعت های مشخصی وب سایت را به روز کرد.

ابزارهای سئو

برای انجام seo می توان از ابزار های متفاوت سئو سایت کمک گرفت. یکی از این ابزارها ابزار لینک سازی است. دیگری آنالیز صفحات سایت و همچنین بررسی تعداد کلمات و محتوای تولیدی است.

در لیست زیر تمام ابزار های سئو سایت را جمع آوری کرده ایم.

1) افزونه SEO YOAST

این افزونه در وب سایت هایی که از سایت ساز وردپرس استفاده میکنند کاربرد دارد. این افزونه 60 درصد سئو وب سایت را انجام می دهد. برای دیدن افزونه SeoYoast وردپرس و سایر افزونه های کاربردی وردپرس به آموزش وردپرس مراجعه کنید

افزونه سئو یواست در دو نسخه وجود دارد:

  • نسخه رایگان
  • نسخه پریمیوم

امکانات نسخه رایگان : بررسی کلیدواژه های هر مقاله (فقط یکی) و گزارش درصد تراکم استفاده شده ، گزارش تعداد و مکان های غلط و درست استفاده شده در سایت. قابلیت تفکیک تیتر سایت با تیتر سئو موجود در گوگل. ثبت متا  ها مانند meta title , meta description که نمایشگر اطلاعات هر صفحه در نتایج گوگل است.

نسخه پریمیوم : به غیر از امکانات رایگان در تعداد کلیدواژه ها تا 5 عدد محدودیت ندارد. در صورت پاک شدن صفحات قابلیت ریدارکت ( انتقال به صفحه دیگر) دارد. استفاده از breadcrumblist ( نمایش ادرس سایت در گوگل به صورت دسته بندی فارسی و انگلیسی )

استفاده از ریچ اسنیپت ها و داده های ساختار یافته.

2) ابزار لینک سازی

در اینجا به معرفی ابزار سئو لینک سازی می پردازیم. لینک سازی در سایت های دیگر را بکلینک می گویند. برای ساختن بکلینک راه های بسیاری است مانند خرید بکلینک که به هیچ وجه توصیه نمی شود.

در اینجا تکنیک سریع آموزش ساخت بکلینک به زبان ساده آموزش می دهیم. توجه : یکی از ابزار های گوگل برای رتبه دهی سایت ها تعداد بکلینک و کیفیت آن است.

در تولید بکلینک عجله نکنید و اگر سئوکار حرفه ای نیستید حتما بیشتر از 3 لینک در روز تولید نکنید.

الف) استفاده از سایت های سئو شده رقیب

اگر سایت های رقیب شما در رتبه برتر و صفحات اول گوگل هستند مشخص. است که بکلینک دارند.

از ابزار ها و تکنیک های زیر استفاده کنید:

به یکی از سایت های  یا وب سایت نمایش بکلینک Ahref و SeoReviewTool مراجعه کنید. آدرس صفحات رقیب و معروف راترین وارد کنید تا. لیستی بلند از وب سایت ها و صفحات مختلفی که به این وب سایت لینک داده اند نمایش داده شود.

بیشتر وب سایت ها یکی از چهار نوع روش لینک سازی دارند.

1) گذاشتن دیدگاه و کامنت زیر پست ها و درج لینک

2) ایجاد وبلاگ یا حساب در فروم ها.

3) خرید ریپورتاژ در سایت های خبری

4) تبادل و خرید لینک ازسازی سایت ها

اصولا سئو سایت پیشرفته نیازمند لینک سازی حرفه ای است. حتما در لینک سازی بیشتر ازاز 3 لینک در روز نسازید تا دچار جریمه گوگل نشوید.

لینک سازی در 6 ماه وب سایت را به صفحات برتر با کلیدواژه های  مشهور می برد.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *