طراحی سایت تخصصی

ساخت سایت های تخصصی اعم از مشاغل و شرکت های تخصصی همانند سایت های نوبت دهی مطب ،طراحی صنعتی ، طراحی معماری و نمای ساختمان ، سایت های آمارگیری ، طراحی سایت تخصصی برق و صنعت مکانیک و عمران به همراه وبسایت های مشاوره خانواده و علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز دولتی در شرکت طراحی سایت ۹۷ در شهر تهران به صورت تخصصی بررسی شده و به بهترین شکل طراحی و کدنویسی می شود.

ساخت و طراحی سایت تخصصی

تفاوت سایت های تخصصی و عادی در چیست ؟

در سایت های تخصصی به دلیل خاص بودن کلمات استفاده شده و پراکنده بودن بازدیدکنندگان در کشور سایت راحت تر دیده می شود و تعداد رقیبان کم تری دارید و به مشتریان نه تنها تهران بلکه به کل کشور دسترسی پیدا کرده و می توانید حوزه خدمات تخصصی سایت را به زبان های دیگر برده و حتی از کشور های دیگر نیز جذب مشتری کنید.

نتایج گوگل متخصص شناسایی تخصص هاست !

گوگل یکی از بهترین موتور های جست و جوی محتوا ها و مقاله های تخصصی است و اگر شما اولین یا حتی دهمین کاربری باشید که این مطلب را به زبان فارسی می نویسیم پس حتی در اولین روز ثبت سایت و مقاله در ۱۰ نتیجه اول گوگل خواهید بود و دیده می شود. سایت های تخصصی حوزه هایی مانند ساخت قطعات یا دانشجویی و علمی که به تخصص احتیاج دارند (همانند دانشگاه هایی که در تهران اصفهان و مشهد هستند ) بسیار کم است و طراحی آن سایت ها برای کسب رتبه بالای گوگل به مهارت و سئو سایت زیادی احتیاج ندارد و تنها با چند مقاله در نتایج اول گوگل قرار می گیرند . !!!!! این عالیسست!

هزینه ساخت سایت تخصصی چقدر می شود ؟

این سایت ها به دلیل استفاده از کلمات خاص به شدت راحت دیده می شوند و حتی با یک سایت ارزان قیمت یا معمولی یا شرکتی می توان از تمام ایران مشتری به دست آورد و قیمت معمولی دارند.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت ها ، خدمات  و  امکانات سایت به صفحه  لیست قیمت طراحی سایت مراجعه کنید.

 

 

3 دیدگاه در “طراحی سایت تخصصی

  • پس اگر با کلمه ( خرید فریت ) که کم تر شناخته شده و تخصصی هست بخواهم در نتایج صفحه یک گوگل باشم بدون نیاز به کار خاصی می توانم یک سایت طراحی شده بگیرم و کار دیگه ای نمی خواد!

    • نه مشکلی ندارد کلمات این چنینی راحت تر از بقیه واژه ها مثل دانلود یا موبایل بالا می آیند زیرا نوشته های کمی از این کلمات در گوگل موجود است پس در نتایج اول قرار می گیرید فقط فراموش نکنید که مقاله ی خوبی بنویسید و حتما کلمه کلیدی در قسمت title سایت قرار داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *