طراحی سایت رباط کریم

ساخت سایت در رباط کریم با قیمت ارزان، شرکت طراحی سایت رباط کریم برای تمامی شهرک های صنعتی رباط کریم مانند نصیر آباد و طراحی سایت در پرند با تعرفه های شرکتی وب سایت می سازد. سایت ساز رباط کریم با استفاده از فیلم های آموزشی رایگان ، کار با وب سایت را به تمامی ساکنان رباط کریم آموزش می دهد.

شرکت طراحی سایت در رباط کریم

گرافیک مناسب و ریسپانسیو بودن صفحات سایت در رباط کریم بسیار مهم است. شاید یکی از سوالاتی که به ذهن شرکت ها و کارگاه های تولیدی رباط کریم باشد در زیر لیست شده است :

  1. طراحی سایت در رباط کریم چیست ؟
  2. ساخت سایت چه کمکی به تولید کننده های رباط کریم می کند ؟
  3. مزیت ساخت سایت برای شرکت ها در رباط کریم چیست ؟
  4. مدت زمان طراحی وب سایت رباط کریم چند روز است ؟
  5. قیمت طراحی وب سایت رباط کریم چقدر است ؟
  6. بازاریابی اینترنتی رباط کریم چیست ؟
  7. seo  و بهینه سازی سایت چیست ؟

 

طراحی سایت رباط کریم چیست ؟

شرکت طراحی سایت تهران با کمک تیم بازاریابی و طراحی سایت خود شروع به اجرای الکترونیکی کردن فعالیت شرکت ها ، تولیدی ها و فروشگاه ها در سراسر ایران از جمله شهرستان رباط کریم نموده است. از جمله نمونه قالب های ما سایت های فروشگاهی در رابط کریم یا سایت های شرکتی ارزان در اینجا است.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی در رباط کریم

انجام بهینه سازی وب سایت به همراه تولید محتوای نخستین جهت دیده شدن در گوگل مورد نیاز است که با دادن تصاویر و متن توضیحات در سایت گذاشته می شود. ساخت سایت در پرند و همچنین طراحی سایت تخصصی در نصیرآباد نیز پذیرفته می شود.

توجه ویژه : وب سایت های شرکت همگی برای افراد معمولی نیز قابل استفاده است، به زبان فارسی طراحی شده و بدون نیاز به برنامه نویسی قابلیت کار با آن فراهم است. اگر بخواهیم مقایسه کنیم به آسانی کار با وبلاگ های معمولی است.


 

ساخت سایت چه کمکی به تولید کننده های رباط کریم می کند ؟

الکترونیکی کردن تولیدی ها به صورت مرسوم از طریق تلگرام و اینستاگرام انجام می شود اما به دلایلی محدودیت مرزی و سلیقه ای دارد. ( بیشترین تعداد فالوور اینستاگرام شرکت ها چقدر است ؟ 1 میلیون بیشتر داریم ؟ ) وب سایت ها قلب تپنده بیزنس ها و شرکت های رباط کریم هستند. وب سایت ها به تعداد بسیار زیادی کاربر جدید از موتور جست و جوی گوگل دارند.

دیجیتال مارمتینگ در ریاط کریم

همین الان تایپ کنید شرکت طراحی سایت در اسلامشهر و تمام شرکت های طراح وب سایت در شهر اسلامشهر را نمایش می دهد. یک نمونه دیگر : بنویسید ساخت سایت ir و تمام شرکت های طراحی سایت در ایران را نمایش می دهد.

خب چرا شرکت های تولیدی و صنعتی رباط کریم از این نعمت بی بهره باشند ؟ چرا اگر کسی نام شرکت و تولیدی یا کارگاه را بداند و بخواهد شما را در اینترنت پیدا کند سردرگم شود و سایت و اطلاعاتی از محصولات و عکس و تصاویر نداشته باشد‌؟

پس همین الان با تیم مشاوره و طراحی سایت تماس بگیرید .


 

مزیت ساخت سایت برای شرکت ها در رباط کریم چیست ؟

ساخت وب سایت دلایل گوناگونی دارد مانند نمایش محصولات ( بهتر از اینستاگرام و تلگرام ) قابلیت اطمینان بیشتر ( مانند تلگرام و اینستاگرام فیلتر نمی شود ) کم تر کسی حاضر به پول دادن بابت سایت است پس بازار رقابت کم تری دارد ( در تلگرام و اینستاگرام یک نوجوان ۱۳ ساله جرات رقابت پیدا کرده و رقابت شدید تر است ) ورودی کسانی که حتی اسم برند شرکت در رباط کریم را هم نشنیده اند به سایت شما همگی دلالت بر مزین ساخت و بهینه سازی وب سایت در رباط کریم را دارد.

برتری وب سایت از تلکرام اینستاگرام و هماهنگی سایت

دلایلی که ممکن است به سایت نیاز داشته باشید :

  1. طراحی سایت شرکتی جهت نمایش تمامی خدمات و محصولات تولید شده در شهر رباط کریم ( از خدمات مهندسی گرفته تا توید کننده های آلمینیوم و مصالح ساختمانی در رباط کریم )
  2. طراحی سایت فروشگاهی جهت فروش و نمایش کاتالوگ محصولات ساخته شده در کارگاه ها و کارخانه های رباط کریم.
  3. ایجاد سایت های تخصصی ( ایده هایی مانند دیوار ، تپسی ، ترابری ، اسنپ ، کافه بازر ، املاک ) که نیاز به ساخت تخصصی دارند.

 

مدت زمان طراحی وب سایت رباط کریم چند روز است ؟

تمامی سایت هایی که در رباط کریم سفارش داده می شوند بسته به میزان سختی کار به طور متوسط بین 7 روز الی 20 روز زمان بر است. اگر نیاز به سئو سایت و بهینه سازی وب سایت داشته باشید ممکن است به دلیل قرارداد های مدت دار زمان فوق به صورت مرحله به مرحله افزایش یابد.

شرکت سایت ساز رباط کریم با ضمانت عودت وجه طراحی تا 7 روز بد از اتمام کار این فرصت را به تمامی مشتریان رباط کریمی که خواهان ایجاد سایت هستند می دهد تا با خیال راحت از خدمات شرکت استفاده نمایند.


 

قیمت طراحی وب سایت رباط کریم چقدر است ؟

تعرفه های وب سایت رباط کریم کاملا بستگی به میزان کار و سختی سئو دارد. اما به طور پیش فرض یک سایت شرکتی بدون نیاز به سئو از 400 تومان شروع می شود ( البته سایت ساده و خالی از 200 تومان هم شروع می شود که ۱ روز الی ۲ روز زمان می برد)

تعرفه طراحی وب

ساخت سایت های فروشگاهی رباط کریم تعرفه بیشتری نسبت به شرکتی دارد و از 700 هزار تومان به بالا شروع می شود. اگر نیاز به قیمت دقیق دارید می توانید از طریق تلگرام ، اینستاگرام یا تماس تلفنی با ما تماس بگیرید یه به جدول قیمت طراحی سایت بروید و سفارش سایت رباط کریم خود را ثبت کنید.


 

بازاریابی اینترنتی رباط کریم چیست ؟

دیجیتال مارکتینگ رباط کریم به فرایند : طراحی سایت ، ساخت شبکه های موازی ( مانند اپارات، تلگرام، اینستاگرام … ) ، سئو و بهینه سازی رتبه سایت در گوگل ، تبلیغات کلیکی در دیگر سایت ها، تبلیغات میدانی و در نهایت برند سازی می گویند.

اگر شما از شرکت های تولید کننده یا توزیع کننده کالاهای صنعتی و خانگی هستید می توانید از بازاریابی اینترنتی در سایت رباط کریم استفاده کنید تا تمام ایران از وجود شما خبر دار شوند.

تعرفه دیجیتال مارکتینگ به چه عواملی بستگی دارد ؟

خب برای این کار اول به سراغ سئو سایت می رویم و میزان سود فروش بابت هر مشتری ( اگر تبلیغات گوگل سود ده باشد بهترین انتخاب شماست ) اگر فروشنده عمده محصولات هستید مسلما هر مشتری ارزش بالایی دارد پس ورودی از گوگل ادز می خرید و از خدمات تبلیغاتی گوگل نیز استفاده می کنید.

تعرفه بازاریابی دیجیتال

کار روی سئو سایت : از 100 هزار تومان برای وب سایت ها شروع می شود

تبلیغات گوگل : از 400 هزار تومان در وب سایت رباط کریم شروع می شود

تبلیغات کلیکی : رنج قیمت هر کلیک و نمایش از 200 تومان (2000 ریال) محاسبه می شود

تبلیغات ویدیویی : بستگی به مدت نمایش و تعداد نمایش ویدیو در اپارات از 300 هزار تومان آغاز می شود.

اما نکته : تمام بازاریابی های اینترنتی کمک می کند سئو سایت تقویت شود و وب سایت از طریق off page seo در نتایج بالاتر قرار گیرد ( یعنی با یک تیر دو نشان ) از طرفی با تبلیغات فروش بیشتر می شود و از طرف دیگر وب سایت شما در نتایج بالاتر گوگل قرار می گیرد ( که ماندگار تر و ارزشمند تر است)


seo  و بهینه سازی سایت چیست ؟

بهینه سازی وب سایت رباط کریم

برای این که با seo آشنا شوید به مرورگر گوگل در کامپیوتر بروید و تایپ کنید (سایت ساز تهران) در عکس زیر هم مشخص شده که از 190,000,000 میلیون نتیجه تعداد اندکی در صفحه اول گوگل قرار دارند این یعنی این سایت ها سئو شده اند. سئو سایت های رباط کریم بسیار مهم است. اگر در نتایج صفحه اول گوگل نباشید درواقع دیده نمی شوید مگر این که نام برند ، شرکت و تولیدی شما جست و جو شود.

سئو سایت ساز تهران در نتایج گوگل

اگر نیاز به بازاریابی دیجیتالی دارید حتما با تیم سئو کار و محتوا نویس رباط کریم تماس بگیرید. تیم بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ رباط کریم بهترین زمینه ساخت محتوا در اینترنت را برای کسب و کار های فعال انجام می دهد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *