طراحی سایت پولساز

با طراحی سایت پول دار شوید و تبدیل به بزرگ ترین شرکت پول ساز ایران شوید.

فقط باید :

به آموزش مرحله به مرحله زیر توجه کنید (6 دقیقه زمان)
و 13 اشتباه رایج در طراحی سایت را مطالعه کنید


مراحل طراحی سایت پولساز


فهرست آموزش زیر:


 

مراحل طراحی سایت پولساز

چهار مرحله  برای تبدیل به یک وب سایت پولساز نیاز دارید.

مراحل ساخت سایت پولساز


مرحله اول:

یک حرفه و مهارت انتخاب کنید

از میان تمام کار هایی که به صورت سطحی یا حتی علاقه دارید یکی را انتخاب کنید . ( حتما حرفه و مهارتی را انتخاب کنید که اطلاعات متوسط از آن داشته باشید.) علاقه به یک حرفه شما را به سمت آن هدایت می کند و مشکلات روبه روی آن را آسان می کند.

بازگشت به فهرست بالا


مرحله دوم :

یک سایت بسازید

طراحی سایت دومین کاری است که باید انجام دهید. ( بله حتی قبل از شروع شغل و حرفه انتخابی ) اما چرا ؟زود نیست ؟ خیر اگر در مرحله دوم وب سایت بسازید به چیز هایی دست پیدا می کنید که رقبا ندارند.

مزیت طراحی سایت

این فواید به قدری زیاد و مهم هستند که در این آموزش 6 دقیقه نمی گنجد پس شما را به ادامه مراحل پولسازی توصیه می کنیم.

بازگشت به فهرست بالا


مرحله سوم:

محتوا بسازید

بر اساس شغل و حرفه که انتخاب کرده اید محتوا (متن – عکس – ویدیو ) تولید کنید (کپی نکنید) و در وب سایت بگذارید. اگر اطلاعات کافی در مورد موضوع مثلا {ساخت همزن} ندارید با سرچ در 5 صفحه خلاصه ای جامع تر از آن در وب سایت قرار دهید.

طراحی سایت چیست

بازگشت به فهرست بالا


مرحله چهارم:

شبکه های اجتماعی

محتوا هایی که بازخورد بهتری دارند را  در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام قرار دهید تا فالوور واقعی بدست بیاورید. لینک اینستاگرام ، کانال تلگرام را در سایت قرار دهید تا بیشتر مخاطب جذب کنید تا مشتریان پول دار و دائمی داشته باشید.

اینستاگرام طراحی سایت تهران

بازگشت به فهرست بالا


 

خطر طراحی سایت پولساز

مراحل بالا در ظاهر آسان و تکراری است اما هر کدام راه و روش خاصی دارند تا موفق شوید.

پس :

نکات زیر در مراحل بالا بسیار مهم هستند و اشتباهاتی که ممکن است انجام دهید را زود تر بازگو می کنیم تا برای مواجهه با آن ها آماده باشید.

بازگشت به فهرست بالا


 

13 اشتباه پولدار شدن با طراحی سایت

اشتباه های زیر خطرات و روش های طراحی سایت است

اشتباه های طراحی سایت کسب و کار

اشتباه اول :

سایت من را پول دار می کند !

بله اما این سایت نیست که شما را پولدار می کند بلکه وب سایت کاری می کند که شما به انسان های بسیار بسیاری متصل شوید تا حرفه و مهارت خود را به آن ها نشان دهید. پس این حرفه و مهارت شماست که به کمک ساخت وب سایت به میلیون ها انسان معرفی می شود.

پس شما برای پولدار شدن نیاز به ایده و مهارت دارید تا به وسیله اینترنت آن را معرفی کنید.

یک مثال : مردم قبلا در روزنامه ها آگهی خرید و فروش لوازم دست دوم می گذاشتند و یا به واسطه به قیمت مفت می فروختند اما سایت دیوار این ایده را گرفت حالا مردم به دلیل رایگان بودن آگهی و دسترسی رایگان و راحت کل ایران به آگهی توانست پیشرفت کند و یکی از سایت های پول ساز ایران شود.

ایده را از کجا پیدا کنیم؟

  1. جواب ساده: از وب سایت های خارجی مانند (دیوار که کپی ebay هست) (دیجیکالا کپی amazon است) (اسنپ کپی uber است)
  2. جواب جدید : نیاز ها و مشکلات قشری (هرچند قلیل و پراکنده) از مردم را حل کنید مانند (سایت های پرداخت مانند تهران ویزا و شریف ویزا ، سایت های وارد کننده ، سایت های خرید و دانلود اپلیکیشن ، سایت های شرکت های دانش بنیان)
  3. بازگشت به فهرست بالا

اشتباه دوم:

چرا سایت من بازدید کننده ندارد ؟

متاسفانه بسیاری از شرکت های طراحی سایت قول ها و تضمین های غیر واقعی به مشتریان می دهند و تازه بعد از اتمام پروژه متوجه چیز جدیدی می شوند!!

به مکالمه زیر توجه کنید :

مشتری:  وب سایت سفارشی من زیبا و حرفه ای و گران قیمت است پس چرا بازدید ندارم؟

شرکت سود جو: اگر نیاز به بازدید کننده دارید باید پکیج تبلیغات ما یا پکیج بهینه سازی و سئو سایت را نیز بخرید.

مشتری: شما تضمین داده بودید که پول دیگه ای لازم نیست! کلاه بردار های **** آدمای ****.

شرکت سود جو: خب  :))) کدام یکی از پکیج ها را می خاید ( مجبوری بخری جون سود شرکت ما از همینجاست!!)

 

مکالمه بالا یکی از معمول ترین مکالمه هاست. پس بهتره به شما اخطار بدهیم که تنها ایده و طراحی سایت کافی نیست! پس شما نیاز به تبلیغات و بهینه سازی و سئو سایت دارد. برای آموزش این مباحث به بهینه سازی و سئو سایت مراجعه کنید.


اشتباه سوم:

خسته شدم فایده نداره !

شاید باورتون نشه عامل اصلی که موجب می شود شرکت ها و اشخاص بسیار زیادی ناامید از وب سایت ، نت تنها پولی به دست نیاورده اند بلکه پول از دست داده اند اما چرا ؟ دلایل زیادی دارد اما معمول ترین آن ناامیدی است.

شاید باورتان نشود !!  تمام وب سایت های مشهور کنونی تا 2 سال مخارج بیشتری از درآمد داشته اند و تازه بعد از 5 سال زحمت به میلیاردر های صنعت وب تبدیل شده اند.

برای موفقیت نیاز به :

  1. بازار (مکان) مناسب
  2. زمان مناسب
  3. کالای مناسب

۳ مورد بالا از نیاز های میلیاردر شدن و شروع کسب و کار موفق است. و این با صحیح و خطا و پیشبینی مناسب انجام می شود.

برای مثال : اگر آپارات در شرایط زیر نبود پیشرفت می کرد ؟

بازار مناسب : به جای این در ایران که یوتوب بسته شده است برای امارات که یوتوب باز است وب سایت اشتراک ویدیو می ساخت آیا حریف یوتوب می شد ؟!! خیر

زمان مناسب : اگر آپارات قبل از این که اینترنت ADSL گسترش یابد ، شروع به کار می کرد و هزینه هنگفتی برای تبلیغ هم می داد پیشرفت می کرد؟!! خیر

کالای مناسب: اگر آپارات به جای اشتراک ویدیو با حجم نامحدود و رایگان یک سایت دانلود و آپلود پولی بود می توانست اینقدر پیشرفت کند ؟!! خیر

برای رسیدن به حلاوت پیشرفت و سعادت باید ثابت قدم بود و چرخش ها و گاهی به عقب برگشت ولی ناامید نشوید که به قول شاعر نظامی در بخش 17 پند دادن پدر : در نومیدی بسی امید است——پایان شب سیه سپید است.  با پشتکار و برنامه درست موفق می شوید.

بازگشت به فهرست بالا


اشتباه چهارم

محتوا های من بازیدید ندارند !

نوشتن و ساخت محتوا های ویدیویی کاری آسان است که نیاز به اصول نوشتن محتوا دارند. برای نوشتن مقاله ها و توضیحات محصولات و پروژه ها باید اصول پست گذاشتن و ساخت محتوا آشنا باشید


اشتباه پنجم:

هرچه بیشتر پول بدی بیشتر آش می خوری !

خیر نادرست است مخصوصا در طراحی سایت اصلا این طور نیست. شرکت های زیادی هزینه تبلیغات گسترده ای می دهند و سایت های کم کیفیت با تعرفه بسیار بالا می گیرند.
توجه داشته باشید که هزینه بهینه سازی و سئو سایت قرار دادری یک ساله است و هیچ شرکت طراحی سایتی به همراه ساخت سایت نمی تواند آن را به شما بدهد.

هزینه طراحی سایت رقم های معمول و معقولی دارد که با توجه به وب سایت درخواستی متغییر است. برای اطلاعات بیشتر به تعرفه های طراحی سایت تهران مراجعه کنید.

بازگشت به فهرست بالا


اشتباه ششم:

ساخت سایت رایگان

برای افرادی که خواهان کسب درآمد و امید به ثروتمند شدن دارند ، ساخت و طراحی سایت رایگان توصیه نمی شود زیرا این کار شما را در آینده یک سال بعد به شدت محدود می کند و باید مخارج 10 برابری برای طراحی سایت حرفه ای خواهید داشت.
البته اشتباه نکنید: طراحی سایت ارزان قیمتی که پیشرفته باشد بهترین گزینه انتخاب است منظورم این است که برترین انتخاب که هم ارزان باشد و هم حرفه ای و آینده دار استفاده از طراحی سایت با وردپرس است.

ساخت سایت رایگان

بازگشت به فهرست بالا


اشتباه هفتم:

هزینه غیر اصولی

برعکس تفکر رایج در بحث شرکت زدن . همین طور سایت زدن نباید فکر کنید هرچه بیشتر پول خرج کنید و وب سایت یا شرکت را بزرگ کنید شما پیشرفته ترخواهید شد برعکس هرچه مخارج کم تر باشد و بهینه تر عمل شود ( عجله نکنید) پیشرفت مستمر ، آرام و همیشگی خواهد بود.

در بخش زیر هزینه های غیر اصولی که موجب خسارت بسیاری به سایت ها شده است لیست کرده ایم :

 

1.خرید بکلینک

خرید بکلینک ( لینک سایت های دیگر به سایت شما) کاری است که بسیار خطرناک است. حتی انجام این کار توسط افراد سئوکار حرفه ای نیز توصیه نمی شود زیرا کار لینک سازی باید ادامه دار باشد یعنی هزینه مستمر که هیچ وقت نباید قطع شود .
با قطع شدن هزینه بک لینک وب سایت جریمه می شود و در نتایج گوگل سقوط می کند.

بازگشت به فهرست بالا

 

2.تبلیغات غیر حرفه ای

تبلیغ وب سایت باید توسط افراد متنخصص انجام شود و با مبالغ کم آزمون و خطا شود در غیر این صورت مانند بسیاری یک شبه معروف می شوید اما مشتری ها از شما خرید نمی کنند و بازدید کننده نمایشی و گذرا می شوند (یعنی پول شما به باد هوا رفت)

در تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ باید کاملا با آزمون خطا و مطالعه آن توسط سایت آمارگیر هایی بررسی کرد.

بازگشت به فهرست بالا


 

3.سفارش سئو سایت

سفارش سئو سایت به افراد و شرکت ها باید اصولی باشد وگرنه هیچ فایده ای ندارد. از آن جایی که مسئله بهینه سازی سایت در این مقاله نمی گنجد فقط می گویم که باید صاحب سایت کمی با سئو سایت و محتوا نویسی آشنا باشد.

بازگشت به فهرست بالا


اشتباه هشتم:

رها کردن وب سایت

هر هفته یک محتوای یا محصول جدید بگذارید و به ۳ صفحه قدیمی اطلاعات جدیدتر وارد کنید. این یکی از بهترین راه های جلب توجه مخاطبان و همین طور نموتور های جست و جوی وب مانند گوگل است.

رها کردن سایت به حال خود مطالب را قدیمی می کند و با انتشار مقالات جدید توسط رقبا شما عقب می افتید.

بازگشت به فهرست بالا


اشتباه نهم:

توجه به کسب سود و پول

چرا باید توجه به پول نکرد مگر برای همان کار نمی کنیم ؟ خیر ما نیاز به مشتری راضی داریم سپس مشتری به ما پول پرداخت هم می کند ! فرقی نمی کند که !!! در واقع :

وقتی اگر برای رضایت مشتری و بازدیدکننده تلاش کنیم بازدید ها و رتبه سایت رو به افزایش می شود و وب سایت پیشرفت می کند اما اگر تمام حواسمان به افزایش فروش باشد ممکن است باعث رنجش بازدید کننده شود و از رتبه سایت بکاهد.

برای مثال : دو سایت را تصور کنید که در حوزه دانلود فیلم فعالیت دارند. سایت اول بنر های تبلیغاتی زیادی که ممکن است رویش کلیک شود در اول صفحه گذاشته تا کسب درآمد کند و لینک دانلود را میان بنر ها مخفی کرده. سایت دوم برعکس تعداد کم تری بنر تبلیغاتی گذاشته و مکان لینک دانلود را مشخص کرده و حتی لیستی از فیلم های مشهور را که می توانید ببینید در کنار لینک لیست کرده.
مشخص است که دفعه بعدی فرد به سایت دوم برای دانلود فیلم مراجعه می کند.

بازگشت به فهرست بالا


اشتباه دهم

بهترین بودن سایت

هیچ وقت سعی نکنید بدون پشتوانه مالی و پشتوانه تجربی بهترین شوید بلکه سعی کنید اولین شوید.
اولین بودن بسیار ساده تر است تا بهترین بودن. اولین نفی باشید که تغییر را ایجاد می کند و فرصت می سازد تا پولساز باشید.

برای این که باور کنید ویدیو آقای جکما دومین مرد ثروتمند چین را در پایین گذاشتم تا ببینید.

 

دیدن پست در اینستاگرام

 

A post shared by شرکت طراحی سایت تهران (@site.tehran) on

بازگشت به فهرست بالا


اشتباه یازدهم:

تنها کار کردن

برعکس خارجی ها که روحیه کار گروهی و شریک تجاری دارند ایرانی ها علاقه و مهارت کار گروهی را ندارند اما حتی مدیریت وب سایت و کسب ثروت هم در کار گروهی بهتر عمل می کند. یک سایت حداقل به دو نفر نیاز دارد.

اول مدیر سایت که مسئول اصلاح و برنامه ریزی انتشار مقاله ها ، پاک کردن و ایجاد تبلیغات و بک لینک است.
نفر دوم محتوا نویس و سازنده مقالات و نویسنده توضیحات است. پس برای استخدام یا همکاری با محتوا نویس حتما اقدام کنید.


اشتباه دوازدهم:

عدم به روزرسانی و پشتیبانی

امنیت وب سایت شما یعنی امنیت پول سرمایه و عمر شما ار می خواهید سایت خود را بیمه کنید به صورت روزانه از آن پشتیبان گیری کنید. و افزونه ها و قالب های آن را بر اساس امنیت های جدید به روزرسانی کنید.

عدم به روزرسانی و پشتیبانی سایت موجب هک آن به روش هایی می شود که هرگز بعد از تعمیر نیز رتبه سابقش در گوگل را بدست نمی آورد.

بازگشت به فهرست بالا


اشتباه سیزدهم :

ساخت سایت های مشابه

بعضی افراد و شرکت ها برای فریب گوگل دو سایت یا چندین سایت مشابه می سازند و از آن ها برای لینک دادن به سایت اصلی استفاده می کنند. شاید این روش در ظاهر کار کند اما باید به تمام آن سایت ها رسیدگی شود و مقالات جدید و غیر کپی در آنها قرار دهید در غیر آن صورت بی فایده است اما آخه :

همان زمان و هزینه که برای یک سایت دیگر می گذارید را در سایت اصلی صرف کنید و مقالات بهتر و پیشرفته تری بسازید ارزشمند تر خواهد بود.

در صورتی که چندین وب سایت دارید سعی کنید مشابه نباشند  مثلا اگر یکی از سایت ها فروشگاه گوشی موبایل است سایت دیگر فروشگاه لوازم جانبی موبایل باشد تا تفاوتی در محتوا و بازاریابی داشته باشند. یعنی با یک تیر دو نشان می زنید. هم از یک دیگر لینک می گیرند و هم بازار مختلفی پیدا می کنند.

بازگشت به فهرست بالا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *