طراحی سایت سئو

سئو یا همان seo که مخفف بهینه سازی سایت برای موتور جست و جو است به شکل عجیبی صاحبان وب سایت را جذب خود کرده اما باید به نکته ظریفی توجه کرد: سئو سایت یکی از وظایف طراح وبسایت است و چیزی نیست که شما بعد از خریدن سایت به دنبال ان باشید. واقعیت این است که رشد وبسایت در نتایج گوگل همانند رشد درخت است اگر از اول اصولی و صاف رشد کند بعداز بزرگ شدن هم صاف خواهد بود.

طراحی سایت seo

زمانی که سایت حرفه ای یا ارزان سفارش بدهید حتما نیاز به طراح سایت سئو و کدنویسی سئو دارید یعنی طراح شما نبه کدنویسی وب سایت آشنا باشد بلکه تجربه کار با تمامی جنبه های جانبی سایت مسئو وب داشته باشد. شرکت طراحی سایت تهران بر روی تمامی سایت های ارزان و حرفه ای یا رایگان ابزار سئو را نصب کرده تا وب سایتی اصولی به مشتریان خود تحویل دهد .

طراحی سایت سئو حرفه ای

نویسنده محتوای سایت سئو

نکته بعدی داشتن طراحی سایت سئو و حرفه ای داشتن نویسنده سئوکار است. یعنی کسی که بداند چگونه در صفحات شما لینک بگذارد و چه نوشته ای برای متن سر تیتر مقاله و چه نوشته ای برای دسته بندی محصولات یا مقاله اماده کند. جالب است بدانید کل اموزش سئو مقاله نویسی در کم تر از یک هفته تمرین و آموزش کار با سایت قابل یادگیری است تا دارای نویسنده مسلط به اصول اولیه سئو شوید.

تست سئو سایت و چک کردن seo طراحی سایت

وبسایت هایی برای چک کردن رتبه سئو سایت در اینترنت موجود هستند که بیشتر ان ها مناسب سایت های انگلیسی زبان است اما اطلاعات بسیار مفیدی هم در مورد وبسایت فارسی در اختیار مدیران سایت می گذارد تا متوجه شوند در سایتشان چقدر معیار های استاندارد  رعایت شده. از سایت های تست سئو می توان به siteseocheackup.com اشاره کرد.

سرعت در طراحی سایت سئو

گوگل به شدت سرعت بالا امدن سایت ها را معیار قرار می دهد و سایت های کند را به نتایج پایین تر منتقل می کند یعنی هر چه طراحی سئو سایت بهتر باشد حتما سایت پرسرعت تری دارید.

قیمت سئو کردن سایت

به هیچ وجه هیچ سایتی نباید نیاز به فردی به نام سئوکار سایت داشته باشد زیرا خود طراح به قدری حرفه ای عمل کرده و در طراحی وب سایت به تمامی نکات SEO رعایت نموده که هیچ نیازی به بهینه سازی مجدد سایت نیست و بدون دردسر سایت شما در نتایج گوگل بالا بیایید.

تاثیر بکلینک سازی در سئو

همان طور که در قسمت های قبل گفتیم شما به دو نفر که به سئو مسط باشند برای بالا بردن سایت نیاز دارید یکی طراح سایت که باید دانش برنامه نویسی گسترده در حوزه سئو داشته باشد و دیگری محتوا نویس یا همان اپراتور سایت که با یک دوره یک هفته ای آموزش می بینند و مفاهیم مورد نیاز یک سایت حرفه ای را یاد می گیرند و به کار می گیرند. طراحی سایت سئو نیاز به لینک های متنوع دارد ، برای بکلینک سازی هم نقش اپراتور سایت در این بین به چشم می خورد که با نوشتن تبلیغ در فروم ها و وبسایت های دیگر در مورد سایتتان شروع به مطرح کردن آن در اینترنت می کند .

بکلینک سازی چیست ؟

بکلینک همان لینک است که در سایت های دیگر قرار می دهید تا مردم و ربات های خزش گوگل را به سمت سایت بکشید در واقع مثل همان تبلیغ دهان به دهان یعنی سایت ساخته شده شما به قدری خوب بوده که فردی در وبسایتی دیگر در مورد آن نوشته و منبع آن را لینک کرده البته عجله نکنید چون ساخت انبوهی از بکلینک ها بدون دانش آن باعث تقلبی شناختن آن ها می شود و رتبه سئو سایت شما کاهش می یابد. می توانید به https://seositecheckup.com جهت دیدن و چک کردن سئو کلی وب سایت بروید.

قیمت خرید بکلینک

اگر دوست دارید سایت خود را به اصطلاح معتاد بکلینک کنید و یک شبه بالا تر از رقیب های قدیمی تر بیایید بکلینک بخرید اما به چه قیمتی ؟ به قیمت هزینه کردن در هر ماه ؟ یک سایت شاید در دوره های مختلف مثل اعیاد و تعطیلی ها یک دوره کوتاه از بکلینک برای مطرح کردن خود استفاده کند و آن را بخرد اما حتما سعی کنید بکلینک های ساخته شده حتما سئو باشند و پایدار یعنی هم اصول سئو در آن ها رعایت شده باشد و هم بعد از مدت اندکی پاک نشوند. برای طراحی سایت SEO می توانید به شرکت طراحی سایت ۹۷ مراجعه کنید و با قیمت باور نکردنی یک سایت ارزان و حرفه ای تحویل بگیرید تا قابلیت های به روزرسانی و حرفه ای شدن در سایت حفظ شود.

 

4 دیدگاه در “طراحی سایت سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *