طراحی سایت عکاسی

عکاسی و فیلم برداری از عروسی ها و مجالس مختلف و حتی عکاسی در آتلیه ها همانند سایر بیزینس ها می توانند از طریق داشتن وب سایتی در اینترنت از تبلیغ کار هایشان تا گرفتن بازخورد و دادن خدمات عکاسی استفاده کنند.

اینستاگرام ، تلگرام و شبکه های اجتماعی مکان بسیار خوبی برای پیدا کردن مشتری است اما متاسفانه هیچ کس برای پیدا کردن آتلیه عکاسی یا پیدا کردن فیلم بردار مجالس ، از اینستاگرام در آن زمان محدود استفاده نمی کند و نمی تواند قیمت ها و نمونه کار ها را بر اساس ترتیب بندی و قیمت سورت کند و ببیند. بیشتر افراد برای یافتن شرکت های عکاسی و فیلم برداری از موتور های جست و جو مانند گوگل استفاده می کنند.

طراحی سایت عکاسی و فیلم برداری

همین الا شروع کنید و وب سایت عکاسی حرفه ای را با نام گروهی یا فردی بسازید و در اینترنت حضور پررنگ تری داشته باشید. از اینستاگرام و تلگرام استفاده کنید و مشتریان بالقوه خود را  در سایت به مشتریان واقعی تبدیل کنید.

مزایای طراحی سایت عکاسی

  • طراحی سایت برای آتلیه ها مثل کارت ویزیت آن هاست. تمام نمونه کارها و قیمت هر اثر بنا به ابعاد و کیفیت کار مشخص شده.
  • کاهش زمان و بهبود تطابق عکس ها با سلیقه مشتریان
  • یافتن مشتریان در سراسر ایران ( بسیاری از آتلیه ها منظره و طرح های ویژه ای در اثر استفاده می کنند که مشتریان خاص خود را دارد پس با اتصال به اینترنت میتوانند از سرتاسر ایران بازدید کننده و مشتری داشته باشند.
  • فروش عکس های تبلیغاتی و خبری با کیفیت بالا
  • ایجاد فضای اشتراک گذاری عکس های گرفته شده کاربران با سایت و فروش آن ها
  • ایجاد پیج شخصی مشتریان و آلبوم شخصی
  • اتصال اینستاگرام به سایت

هزینه تمام شده وب سایت عکس و فیلم

شاید قصد دارید نمونه کار و گزیده ای از کار های آتلیه را در سایت بگذارید و آدرس و تعرفه های کار یا قصد راه اندازی بزرگترین آرشیو فروش عکس را دارید . قیمت پایه طراحی سایت عکاسی و فیلم برداری از ۲۰۰ هزار تومان شروع می شود و بر اساس میزان حجم هاست و فضای ذخیره سازی افزایش می یابد، برای اطلاعات و ثبت سفارش به لیست جدول قیمت ها مراجعه کنید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *