طراحی سایت خودرو

طراحی سایت برای فروش خودرو – واردکنندگان قطعات خودرو – تولید کنندگان و نمایشگاه داران اتومبیل یکی از خدمات طراحی سایت تهران است. وب سایت های خودرو تنوع بسیاری دارد که در لیست زیر به هر کدام به طور جداگانه می پردازیم.

طراحی سایت فروش خودرو و اتومبیل

نمایشگاه داران خودرو

طراحی سایت برای نمایشگاه های اتومبیل منافع بسیار زیادی دارد که فروش خودرو را نه تنها افزایش داده بلکه سود حاصل از فروش هر خودرو را به دلیل خدمات جانبی افزایش می دهد.

 1. فروش خودرو به تمام ایران
  • با طراحی سایت به بازار میلیونی تمام کاربران گوشی موبایل در کل ایران متصل می شود و جدید ترین قیمت ها را در سایت قرار می دهید
 2. ارتباط راحت تر با مشتریان قدیمی
  • مشتریان فعلی برای تعویض خودرو یا گرفتن قیمت و خرید خودرو تازه نیاز به حضور مستقیم ندارند و با گوشی تلفن همراه به راحتی خودرو تازه را انتخاب می کنند.
 3. کانال ارتباطی فروش آنلاین
  • خرید اینترنتی خودرو خیلی راحت تر است مخصوصا اگر خودرو صفر می فروشید این کار به مراتب برای خریدار دلپذیر تر است تا حضورا وقت خود را برای حضور در نمایشگاه بگذارد تا ماشین جدید مثلا فرزندش را خریداری کند.
 4. نمایش جدید ترین خودرو ها به صورت آنلاین
  • بسیار پیش آمده که خودرو جدیدی را وارد کرده اند و به دلیل تاخیر یا عدم فضای کافی در نمایشگاه از نمایش عمومی آن عاجز مانده اند. با درج عکس و مشخصات خودرو ها نه تنها محدودیتی در فضای نمایشگاه وجود ندارد  بلکه آلبومی از تمامی خودرو ها ی قدیمی و جدید در سایت گذاشته شده است
 5. انتقال راحت تر پول
  • انتقال پول از طریق اینترنت و در منزل یا گوشی تلفن همراه در نمایشگاه به مراتب راحت تر است.
 6. افزایش اعتبار نمایشگاه
  • طراحی وب سایت برای نمایشگاه خودرو معتبر همچون کارت ویزیت است و نام و برند بنگاه معاملات اتومبیل در اینترنت است.

هزینه طراحی سایت نمایشگاه داران

قیمت ها از ۱۵۰ هزار تومان شروع می شود و بر اساس نیاز های نمایشگاه هزینه ها افزایش می یابد. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

فروشندگان قطعات خودرو

وب سایت قطعه فروشان خودرو همچون بهشتی برای مصرف کنندگان خودرو است تا با سرچ ساده ای در اینترنت قطعه خراب شده خودرو را انتخاب کنند و به وسیله پیک به مکانیکی برسانند. مزیتی که در فروش اینترنتی هست ، اعتبار و ثبات قیمتی است که مصرف کننده را مجاب می کند به جای خرید با واسطه از مکانیکی ، مکانیکی را مجاب کند از وب سایت فروشگاهی قطعات خودرو بخرد.

چگونه یک سایت قطعات خودرو بسازیم ؟

برای طراحی سایت خودرو باید  به سوالات زیر پاسخ دهید.

 • فروشگاه نیاز دارید یا خیر ؟
 • آیا سایتی برای معرفی مغازه و قطعات نیاز دارید؟
 • تحویل با پیک دارید؟
 • سفارش تلفنی؟ یا سفارش اینترنتی و تلفنی؟
 • پرداخت اینترنتی یا پرداخت درب منزل ؟

بعد از این که نیاز اساسی خود را یافتید با ما تماس بگیرید و از طریق منو تعرفه طراحی سایت ارزان ثبت سفارش کنید.

وارد کنندگان خودرو

وارد کنندگان اتومبیل با ساخت سایت حرفه ای با پهنای باند بالا می توانند مشتریان را برای پیش خرید اتومبیل و بررسی خودرو های جدید شرکت تشویق کنند.

طراحی سایت وارد کنندگان خودرو به دلیل تخصصب بودن مراحل ثبت نام و ایجاد پنل مشتریان کمی متفاوت تر است. برای سفارش طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *