استخدام طراح اپلیکیشن

سایت تهران با استخدام طراح اپلیکیشن موبایل در سه گروه مختلف از دانشجویان ، طراحان پاره وقت و تمام وقت که آشنایی نسبی با علم طراحی و طراحی اپلیکیشن دارند دعوت به همکاری به صورت استخدام دائم یا پروژه ای محور داریم. بیشتر مبحث کار در این شرکت در مباحث ارتباط وب سایت با اپ موبایل به صورت آنلاین و همزمان است. حقوق ثابت + حق پروژه

توجه داشته باشید که استخدام سازندگان اپلیکیشن تازه کار و دانشجو که به صورت حرفه ای با این صنعت آشنا نیستند به صورت کارآموزی یا پروژه ای در ابتدا همکاری می شود.

استخدام برنامه نویس اپلیکیشن موبایل

حقوق برنامه نویس و طراح اپلیکیشن

خب حقوق و درآمد طراح اپلیکیشن همیشه بهترین قسمت آگهی استخدام است. برنامه نویسان اندروید و ios حقوق متفاوتی دارند و به صورت وزارت کاری برای افراد متخصص پرداخت می شود. البته بستگی به مهارت شاغل و تجربه و سابقه کار قبلی نیز دارد. از آن جایی که بسیاری از برنامه نویسان وب اپلیکیشن ها و … به صورت دورکاری کار می کنند تصمیم گرفتیم به صورت پروژه ای نیز همکاری کنیم که بستگی به سایت ها و میزان قابلیت ها قیمت متفاوتی دارند. نوع سوم استخدام به صورت نیمه حضوری است که حقوق ثابت + حقوق پروژه اضافه می شود.

محل و مکان استخدام

از آن جایی که مکان شرکت در شهر تهران قرار دارد استخدام حضوری فقط در این شهر انجام می شود اما استخدام غیر حضوری و پروژه ای در کل ایران ( اصفهان ، تبریز ، مشهد ، سمنان ، قزوین ، کرمان ، کرمانشاه ، یزد ، اردبیل ، گیلان ، مازندران ، لرستان ، شیراز ، خوزستان و … ) قرار دارد استخدام بسته می شود.

طراح اپلیکیشن اندرورید

از آن جایی که پلتفرم اندروید درصد بالایی از بازار ایران را گرفته است تعداد اندروید کاران مورد نیاز این شرکت برای استخدام نیز قابل توجه است. برنامه اندروید ارزان تر و محبوبیت بیشتری دارد پس سایت های بسیاری هستند که تنها از برنامه نویسان اندروید دعوت به همکاری می کنند .

طراح اپلیکیشن آی او اس (ios)

ios که مختص شرکت اپل است و بازاری قدرتمند در جهان محسوب می شود محبوبیت دوچندانی در ایران دارد اما به دلیل قیمت بالا و هزینه نگهداری و کار ، مختص افراد ثروتمند جامعه محسوب می شود. برای خدمات دهی به این قشر ثروتمند جامعه حتما باید برنامه ای تحت ios برای وبسایت طراحی کرد. استخدام برنامه نویس ios با مهارت های متوسط به بالا در این شرکت طراحی سایت انجام می پذیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *