سایت ساز رایگان weebly

طراحی سایت Weebly

  • پهنای باند نا محدود سایت.
  • دارای فروشگاه ساز ساده و پایه.
  • آدرس دامنه ایستا پسوند دار ( همانند : ali.weebly.com )

weebly یک سایت ساز عالی و بزرگ است  کار با این سایت ساز راحت است اگر استفاده راحت برای ساخت سایت برای شما مهم است از این سایت طراحی وب استفاده کنید . زمانی که بخواهید از امکانات پولی یک سایت ساز استفاده کنید weebly رتبه بهترین امکانات و کیفیت را دارد .

طراحی سایت با weebly رایگان

کار با weebly بسیار آسان است و انعطاف بالایی در ویرایش دارد.

برای مثال weebly با پیشنهاد app center به شما اجازه می دهد تا قابلیت ها و توابع جدیدی به سایت اضافه کنید. این app center به weebly اجازه می دهد تا ویرایشگر وبسایت را تمیز و ساده نگه دارد و در عین حال به کاربران ماهر اجازه می دهد تا ویژگی های بشتری به سایت اضافه کند.

شرکت weebly دارای پلن های عالی برای ساخت سایت رایگان است.

برای تازه کاران یک دامنه پسوند دار خوب می سازد همانند : ali.weedly.com

این شرکت تنها وب سایتی است که پهنای باند نامحدود به صورت رایگان به کاربران خود می دهد. پس اگر سایت شما از سایت های پر بازدید است و بالای ۱۰۰۰ صفحه بازدید در روز دارید پیشنهاد ما سایت ساز رایگان weebly است

 

همانند تمامی سایت سازان رایگان weebly هم دارای تبلیغات کوچکی در کنار سایت شماست که واقعا میزان کی در دید است و کاربر را آزرده نمی کند.

 

 

3 دیدگاه در “سایت ساز رایگان weebly

  • پهنای باند نا محدود یعنی چی؟ یعنی هر چقدر بازدید کننده داشته باشیم باز هم کار می کنه مثلا اگر ۲۰ میلیون بازدید کننده مجازی بفرستیم باز هم کار می کند ؟

    • البته اصولا هیچ چیز بی نهایتی در دنیا وجود ندارد و این ها شعار تبلیغاتی هست و حتما قابلیتی برای شناسایی و افراد ربات تعبیه شده چیزی شبیه cloudflare اما خب فعلا که سقف بازدید کننده و پهنای باند نگذاشته ولی حتما در قسمت های دیگر برای ممانعت از ddos و حملات دیگر فکر کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *