۵۱ – خروجی گرفتن از وردپرس

در آموزش قسمت ۵۱ به ابزار های export و import وردپرس می پردازیم. این ابزار ها برای خروجی گرفتن از وردپرس و import و export استفاده می شود و می توان نوشته ها دسته ها و برچسب ها و عکس های یک سایت وردپرس را به وردپرس دیگر انتقال داد.

از این ابزار برای موارد زیر می توانید استفاده کنید :

اگر می خواهید هاست را انتقال دهید و یا حتی از وردپرس به سایت ساز های دیگر استفاده کنید مانند جومولا و … اما وقت و حوصله کافی برای انتقال تک تک صفحه ندارید می توانید با قابلیت export و import محتوای کامل سایت وردپرس را انتقال دهید.

حسن دیگری که در این آموزش استفاده می شود داشتن سایت دوم پشتیبان است. یعنی بدون این که زحمت دوباره محتوا و نوشته را کپی پیست کنید به صورت اتوماتیک از وردپرس اول به دومین وردپرس خروجی میگیرید.

اگر قصد تعویض سایت دارید اما وب سایت جدید قالب ، پلاگین و … جدید دارید اما محتوای یکسان دارید ( نوشته ها ، برچسب ها ، دسته بندی ها و عکس های یکسان دارید این روش ساده سریع و کاربرذی است.

به ویدیو آموزشی زیر توجه کنید.

لینلک دانلود:

قسمت-۰۱   قسمت-۰۲   قسمت-۰۳   قسمت-۰۴   قسمت-۰۵   قسمت-۰۶    قسمت-۰۷   قسمت-۰۸    قسمت-۰۹   قسمت-۱۰   قسمت-۱۱   قسمت-۱۳   قسمت-۱۴   قسمت-۱۵   قسمت-۱۶   قسمت-۱۷   قسمت-۱۸   قسمت-19   قسمت-۲۰   قسمت-۲۱   قسمت-۲۲   قسمت-۲۳   قسمت-۲۴   قسمت-۲۵   قسمت-۲۶   قسمت-۲۷   قسمت-۲۸   قسمت-۲۹   قسمت-۳۰   قسمت-۳۱   قسمت-۳۲   قسمت-۳۳   قسمت-۳۴   قسمت-۳۵   قسمت-۳۶   قسمت-۳۷   قسمت-۳۸   قسمت-۳۹   قسمت-۴۰   قسمت-۴۱   قسمت-۴۲   قسمت-۴۳   قسمت-۴۴   قسمت-۴۵   قسمت-۴۶   قسمت-۴۷   قسمت-۴۸   قسمت-۴۹   قسمت-۵۰   قسمت-۵۱   قسمت-۵۲

آموزش خروجی گرفتن از وردپرس

 

پخش کننده ی کمکی :

آموزش تبدیل وردپرس به جومولا

آموزش تغییر وردپرس به سایت ساز دیگر

2 دیدگاه در “۵۱ – خروجی گرفتن از وردپرس

  • سلام.
    من از صمیم قلب از شما به خاطر این کار بی‌نظیر و بخصوص رایگان تشکر می‌کنم. من واقعا به این اموزش‌ها نیاز دارم اما قادر به خرید پولی این آموزش نبودم که با یافتن این وبسایت این آموزش‌ها را دیدم. امیدوارم خداوند هزاران برابر ارزش این آموزش را در دنیا و میلیاردها برابر در آخرت نصیب شما بگرداند. خداوند تمام رفتگان و زندگان شما را قرین رحمت نماید و به شما عمر طولانی و سلامتی و امنیت کامل عطا فرماید.
    درضمن، قسمت های ۳۸ – ۴۰ – ۴۱ – ۴۵ و ۵۱ متاسفانه ایراد دارند و پخش یا دانلود نمی شوند. لطفا لینک ها رو بررسی و مشکل را رفع فرمایید. با سپاس و احترتم فراوان: محمد دهقان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *