۵۱ – خروجی گرفتن از وردپرس

در آموزش قسمت ۵۱ به ابزار های export و import وردپرس می پردازیم. این ابزار ها برای خروجی گرفتن از وردپرس و import و export استفاده می شود و می توان نوشته ها دسته ها و برچسب ها و عکس های یک سایت وردپرس را به وردپرس دیگر انتقال داد.

از این ابزار برای موارد زیر می توانید استفاده کنید :

اگر می خواهید هاست را انتقال دهید و یا حتی از وردپرس به سایت ساز های دیگر استفاده کنید مانند جومولا و … اما وقت و حوصله کافی برای انتقال تک تک صفحه ندارید می توانید با قابلیت export و import محتوای کامل سایت وردپرس را انتقال دهید.

حسن دیگری که در این آموزش استفاده می شود داشتن سایت دوم پشتیبان است. یعنی بدون این که زحمت دوباره محتوا و نوشته را کپی پیست کنید به صورت اتوماتیک از وردپرس اول به دومین وردپرس خروجی میگیرید.

اگر قصد تعویض سایت دارید اما وب سایت جدید قالب ، پلاگین و … جدید دارید اما محتوای یکسان دارید ( نوشته ها ، برچسب ها ، دسته بندی ها و عکس های یکسان دارید این روش ساده سریع و کاربرذی است.

به ویدیو آموزشی زیر توجه کنید.

لینلک دانلود:

قسمت-۰۱   قسمت-۰۲   قسمت-۰۳   قسمت-۰۴   قسمت-۰۵   قسمت-۰۶    قسمت-۰۷   قسمت-۰۸    قسمت-۰۹   قسمت-۱۰   قسمت-۱۱   قسمت-۱۳   قسمت-۱۴   قسمت-۱۵   قسمت-۱۶   قسمت-۱۷   قسمت-۱۸   قسمت-19   قسمت-۲۰   قسمت-۲۱   قسمت-۲۲   قسمت-۲۳   قسمت-۲۴   قسمت-۲۵   قسمت-۲۶   قسمت-۲۷   قسمت-۲۸   قسمت-۲۹   قسمت-۳۰   قسمت-۳۱   قسمت-۳۲   قسمت-۳۳   قسمت-۳۴   قسمت-۳۵   قسمت-۳۶   قسمت-۳۷   قسمت-۳۸   قسمت-۳۹   قسمت-۴۰   قسمت-۴۱   قسمت-۴۲   قسمت-۴۳   قسمت-۴۴   قسمت-۴۵   قسمت-۴۶   قسمت-۴۷   قسمت-۴۸   قسمت-۴۹   قسمت-۵۰   قسمت-۵۱   قسمت-۵۲

آموزش خروجی گرفتن از وردپرس

 

پخش کننده ی کمکی :

آموزش تبدیل وردپرس به جومولا

آموزش تغییر وردپرس به سایت ساز دیگر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *