۴۹ – امنیت وردپرس

برای جلوگیری از هک شدن سایت وردپرسی نیاز به افزایش امنیت وردپرس است. با استفاده از افزونه های امنیتی وردپرس می توانید میزان امنیت سایت وردپرسی را افزایش دهید. این افزونه ها کمک می کند تا وبسایت وردپرسی به اندازه گوگل و یاهو غیر قابل هک شود ( مثلا اگر در یاهو 5 بار پسورد را اشتباه بزنید حساب شما بسته می شود یا گوگل برای اطمینان از امنیت پیامکی به صاحب وبسایت می فرستد.

افزونه wp-limit-login-attempts یک plugin برای قفل کردن شخصی است که پسورد را برای تعداد معینی اشتباه می زند و با این افزونه می توان از هک شدن به وسیله brute force attack جلوگیری کرد و سایت وردپرسی را از هک شدن ایمن ساخت.

افزونه google-authenticator با استفاده از فرستادن sms ( پیامک )‌ به تلفن فرد ورود کننده به وردپرس مطمئن می شود که فرد انسان است و دارای تلفن می باشد. (ربات ها نمی توانند که مثلا ۵۰۰ تا تلفن داشته باشند )

افزونه Yoast SEO یک پلاگین برای سئو سایت و بهینه سازی وردپرس استفاده می شود. برای این کار باید بعد از نصب افزونه به گوگل وب مستر مراجعه کنید و یک اکانت بسازید و کد تایید گوگل را در پلاگین Yoast SEO کپی کنید تا فعال شود.

افزونه BackWPup با پشتیبان گیری از وردپرس رایگان می توانید از وبسایت وردپرسی بک آپ بگیرید تا در صورت هک شدن ، هیچ ترسی نداشته باشید تا به راحتی وب سایت خراب شده یا هک شده را بازگردانی کند. ( این افزونه به صورت دستی و رایگان پشتیبان گیری انجام می دهد) برای گرفتن بک آپ منظم و اتوماتیک می توانید از پل های پولی وب سایت بکاپ vaultpress.com استفاده کنید.

افزونه اکیسمت با استفاده از جلوگیری ورود اسپمر ها نقش زیادی در امنیت و صرفه جویی در پهنای باند وبسایت در برابر اسپمر ها و ربات های حمله کننده دارد.

یک راه دیگر برای داشتن وبسایت امن استفاده از افزونه wp-cerber است که تقریبا بهترین افزونه رایگان امنیتی برای سایت های وردپرسی است. این افزونه با استفاده از سیستم ضد هرزنامه و اسکن Malware و قابلیت ارتباط با سیستم  تشخیص ربات گوگل یا همان google recaptcha (همان تیک من ربات نیستم) سیستم قدرتمندی جلوی هرگونه نفوذ به وردپرس است

 

لینلک دانلود:

قسمت-۰۱  قسمت-۰۲ قسمت-۰۳ قسمت-۰۴  قسمت-۰۵  قسمت-۰۶  قسمت-۰۷  قسمت-۰۸  قسمت-۰۹  قسمت-۱۰  قسمت-۱۱  قسمت-۱۳  قسمت-۱۴  قسمت-۱۵  قسمت-۱۶  قسمت-۱۷  قسمت-۱۸  قسمت-19  قسمت-۲۰  قسمت-۲۱  قسمت-۲۲  قسمت-۲۳  قسمت-۲۴  قسمت-۲۵  قسمت-۲۶  قسمت-۲۷  قسمت-۲۸  قسمت-۲۹  قسمت-۳۰  قسمت-۳۱  قسمت-۳۲  قسمت-۳۳  قسمت-۳۴  قسمت-۳۵  قسمت-۳۶  قسمت-۳۷  قسمت-۳۸  قسمت-۳۹  قسمت-۴۰  قسمت-۴۱  قسمت-۴۲  قسمت-۴۳  قسمت-۴۴  قسمت-۴۵  قسمت-۴۶  قسمت-۴۷  قسمت-۴۸  قسمت-۴۹  قسمت-۵۰  قسمت-۵۱  قسمت-۵۲

ضد هک وردپرس

 

پخش کننده ی کمکی :

جلوگیری از هک وردپرس

افزونه امنیتی وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *