آموزش طراحی سایت با وردپرس قسمت 1

آیا شما به دنبال طراحی سایت به صورت حرفه ای و با قیمت ارزان هستید؟ یا دنبال یادگیری طراحی و ساخت سایت هستید و می خواهید تازه شروع به طراحی سایت بدون دانش کدنویسی کنید؟ شاید هم از طراحان وب مشهور هستید ولی به دلیل ندانستن زبان برنامه نویسی نتوانسته اید به تنهایی وبسایت مورد نطر خود را زیبا کنید و همیشه نیازمند برنامه نویسان بوده اید. آموزش طراحی سایت با وردپرس بهترین روش برای داشتن وبسایتی ارزان و در عین حال با کلی امکانات است برای بهتر آشکار شدن قدرت wordpress می توان سایت فروشگاهی ebay را مثال زد که با وردپرس ساخته شده است و یکی از بزرگترین شرکت های دنیا در زمینه فروشگاه اینترنتی است.

این آموزش وردپرس در ۵۲ قسمت به صورت رایگان در اختیار شما خوبان قرار گرفته است. برای رفتن به قسمت اول آموزش وردپرس به صفحه وردپرس چیست بروید .

قسمت-۰۱   قسمت-۰۲   قسمت-۰۳   قسمت-۰۴   قسمت-۰۵   قسمت-۰۶    قسمت-۰۷   قسمت-۰۸    قسمت-۰۹   قسمت-۱۰   قسمت-۱۱   قسمت-۱۳   قسمت-۱۴   قسمت-۱۵   قسمت-۱۶   قسمت-۱۷   قسمت-۱۸   قسمت-19   قسمت-۲۰   قسمت-۲۱   قسمت-۲۲   قسمت-۲۳   قسمت-۲۴   قسمت-۲۵   قسمت-۲۶   قسمت-۲۷   قسمت-۲۸   قسمت-۲۹   قسمت-۳۰   قسمت-۳۱   قسمت-۳۲   قسمت-۳۳   قسمت-۳۴   قسمت-۳۵   قسمت-۳۶   قسمت-۳۷   قسمت-۳۸   قسمت-۳۹   قسمت-۴۰   قسمت-۴۱   قسمت-۴۲

فیلم آموزش طراحی سایت با وردپرس | فیلم آموزش وردپرس

فیلم آموزش طراحی سایت ارزان ساده و حرفه ای

سایت وردپرسی یک سایت بسیار ارزان و ساده ولی قابل طراحی به سایت حرفه ای و قدرتمند است که با سئو سایت خود می توانید راحت تر از سایت های دیگر به رتبه برتر در اینترنت برسید. با مجموعه رایگان ویدیو آموزش طراحی سایت زیر به قدرت wordpress ایمان خواهید آورد.

فیلم آموزش وردپرس

وردپرس چیست ؟ چرا بهترین سایت در اینترنت همان طراحی سایت وردپرس است؟ چرا وردپرس بهترین گزینه برای سرمایخ گذاران و کارخانه داران است؟ طراحی حرفه ای و ارزان وردپرس و شیوه طراحی پله ای سایت چیست؟ برای اطلاعات بیشتر و آموزش وردپرس به فیلم آموزش وردپرس زیر توجه فرمایید:

 

آموزش طراحی سایت 

فیلم آموزش وردپرس رایگان با قابلیت دانلود فیلم به صورت رایگان در این فیلم آموزشی به بررسی وردپرس و آموزش تفاوت وردپرس با سایر اپلیکیشن ها می پردازیم . این فیلم آموزش طراحی سایت به روشی ساده محتوای چندین سال تجربه آقای عظیمی دانش آموخته دانشگاه کانادا است که به طور کامل در 51 جلسه به توضیح طراحی سایت با وردپرس به صورت فیلم می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *